Prawdziwy Erp Xxi Wieku

Prawdziwy Erp Xxi Wieku

SoftwareStudio > Program enova > Prawdziwy ERP XXI wieku

Prawdziwy Erp Xxi Wieku


enova to prawdziwy ERP XXI wieku, innowacyjny system do zarządzania przedsiębiorstwem, który - po wprowadzeniu na rynek w 2002 r. - błyskawicznie zdobył uznanie tysięcy Użytkowników.

Prawdziwy ERP XXI wieku

Dzięki zastosowaniu w enova absolutnie najnowszej, sprawdzonej technologii, znalazł się program ERP w czołówce oprogramowania klasy ERP w Polsce XXI wieku.

Technologia ta została wykorzystana do opracowania skutecznego narzędzia do zarządzania, pomagającego w codziennej pracy zarówno w małych i średnich firmach oraz większych przedsiębiorstwach. W oparciu o bogate doświadczenie Zespołu Praktyków zajmującego się projektowaniem oraz najwyższej klasy umiejętności Zespołu Programistów, dostarczyliśmy unikalne w skali kraju rozwiązanie, które jest codziennie wykorzystywane przez 6 500 polskich przedsiębiorstw.

„Najważniejsze dla nas było skonstruowanie systemu, który spełniając najwyższe normy branżowe tj. bezpieczeństwo biznesowe, stabilność producenta oraz zgodność i szybka reakcja na zmiany w przepisach, jednocześnie będzie zawierał w sobie potencjał rozwojowy” – mówi Robert Czuła, Prezes Zarządu Soneta Sp. z o.o.

Najwyraźniej trend ten widać w zdolności enova do zastosowań związanych z Internetem oraz mobilnością. W 2012 roku została zainaugurowana enova365, jako druga wersja obok standardowej wersji tej samej enova, dedykowana do pracy w środowiskach rozproszonych poprzez przeglądarki internetowe oraz na urządzenia mobilne.

enova PRAWDZIWY ERP XXI wieku ponadto zapewnia:

  • zgodność z obowiązującymi przepisami oraz szybką reakcję producenta na zachodzące zmiany,
  • modułową konstrukcję przy jednocześnie jednej wspólnej bazie danych dla wszystkich modułów,
  • skalowalność i elastyczność, wspomaganie rozwoju firmy w 3 wersjach (SREBRNA, ZŁOTA, PLATYNOWA),
  • optymalizację procesów, w tym również możliwość zarzadzania poprzez podejście projektowe – coraz częściej stosowany, nowoczesny sposób zarządzania przedsiębiorstwem,
  • integrację z aplikacjami branżowymi w ramach systemu,
  • dożywotnią licencję z prostymi regułami aktualizacji,
  • przyjazną obsługę zgodną z najnowszymi trendami (np. Windows 8),
  • dogodny dostęp do Sieci Partnerskiej enova, świadczącej wszelkie potrzebne usługi związanie z enova.
<

enova ERP

ENOVA to nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP, wspomagające pracę wszystkich działów w przedsiębiorstwie, a w szczególności dla działów handlowych, księgowość i działy kadrowo-płacowe. Oprogramowanie ENOVA, firmy Soneta to pierwszy, zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem i księgowością napisany w technologii Microsoft.NET. Wersja platynowa systemu enova ERP to rozwiązanie, które jest w stanie zaspokoić najwyższe wymagania Użytkownika. System enova ERP w tej wersji podlega praktycznie nieograniczonej rozbudowie. Jego konstrukcja umożliwia korzystanie z zewnętrznych modułów DLL tworzonych przez integratorów systemu niezależnie od producenta.


enova - PRAWDZIWY system ERP XXI wieku

Organizatorem promocji pod nazwą „enova – PRAWDZIWY system ERP XXI wieku” jest Soneta Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. W Promocji mogą uczestniczyć wyłącznie firmy zarejestrowane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej lub posiadajace oddział na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Promocja jest organizowana w celu promocji systemu enova. Promocja obowiązuje w dniach 09.11.2012 r. - 30.11.2012 r.


ERP
erperp
Wersja Demo

Dane kontaktowe

SoftwareStudio
SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań ul.Ostroroga 5

53 33 22 626

kontakt@softwarestudio.com.pl